Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 12 muaj me Ludmilla Radchenko

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 12 muaj me Ludmilla Radchenko   26/11/2007, 16:36

Kush po ecėn nė gjurmėt e Kim Basinger, Stefania Sandrelli e Sharon Stone? Pėrgjigjja ėshtė Ludmilla Radchenko. Modelja 29- vjeēare ruse ka pozuar pėr kalendarin “Fapim 2008”, ku shfaqen artistet mė erotike tė kinemasė botėrore. Dhe pėrballė objektivit tė Luca Cattoretti, kėtė herė do tė jetė ajo nė skena vėrtet tė nxehta. Kėshtu, 2008-a do tė sjellė njė Ludmilla agresive si Angelina Jolie dhe provokuese si asnjėherė tjetėr. E fotot qė bėn striptizėm si tė ishte nė filmin “9 javė e gjysmė”, ju shtojnė dėshirėn qė 2009 tė mos mbarojė kurrė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
12 muaj me Ludmilla Radchenko
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: