Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heidi Klum: “Dashuroj shpinėn time”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Heidi Klum: “Dashuroj shpinėn time”   26/11/2007, 16:35

Njė bomb e vėrtetė seksi dhe me njė sens humori tė madh. Heidi Klum, nė njė spot pėr show-n e Victoria’s Secret, flet sidomos pėr trupin e saj. Modelja gjermane thotė se dashuron dekoltenė e saj dhe i dhuron publikut njė performancė fantastike, duke prekur me delikatesė pjesė tė trupit me gishtat e saj. Video aktualisht po bėn xhiron nėpėr web. Nė video biondja eksplozive ka veshur tė brendshme tė zeza e duke hequr reēipetat, shprehet se dashuron trupin e saj. Show i Victoria’s Secret me bukuroshen Heidi do tė nis transmetimin nė Amerikė mė 5 dhjetor.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Heidi Klum: “Dashuroj shpinėn time”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: