Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qazim D. Shehu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qazim D. Shehu    17/9/2010, 03:35

Fjalet inatēore

Permes krenarise here-here,
dalin me tersellime
te shformuara ne ere
kerkojne pagezim

Kur vjen casti i kthjellet
treten te paqena
po ne zemren e tjetrit
eshte mbyllur dera


Pema

Pemen qe e pashe mbreme ne enderr
ne mengjes ishte prere
dikush beri me te zjarrin
endrren time te djege


E qeshura jote

E qeshura jote
e bardhe
e tejdukshme

Teh thike...

Drenica

Cdo komb
ka nje eksploziv krahine
me te cilin detonon luften
emerton paqen

Si krateri i vullkanit
magmen.


Disa nga librat e ketij autori

Fjalet e mengjesit - poezi 1998
Kush e shpiku dashurine - poezi 1999
Permendore ne shpirt - poezi 2000
Zogu i lumit - poezi 2001
Ne ndodhte te duhemi - poezi 2002
Ti me therret dashuri - 2003 (nga jane shkeputur edhe krijimet me lart)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Qazim D. Shehu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: