Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pamela: Mjaft me diamante!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pamela: Mjaft me diamante!   26/11/2007, 16:33

Pamela Anderson nuk pranon unazėn e martesės. Kjo gjė ka vėnė nė alarm
gjithė thashethemexhinjtė, qė menjėherė kanė supozuar njė krizė mes saj
dhe dhėndrit tė ri, Rick Salomon, me tė cilin u martua nė tetor nė Las Vegas.
Por pas vendimit pėr tė mos vendosur mė nė dorė pengun e dashurisė (unazėn),
sipas saj ka njė arsye qė duket pak qesharake nė pamje tė parė… Pam
ka pėrgėnjeshtruar fjalėt se mund tė ketė nse ka vendosur tė mos mbajė mė nė dorė njė unazė, pasi sipas saj nuk ėshtė ajo qe deshmon bashkimin e nje lidhje


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pamela: Mjaft me diamante!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: