Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje automobil qe nuk ka nevoj per vozitės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nje automobil qe nuk ka nevoj per vozitės   26/11/2007, 16:26

Do te jete e ekspozuar ne Muzeun e Shkencave ne Londer per tre dite.
Nga dje ne Londer do te mund te shihet nje makine qe nuk ka nevoje per shofer, ajo mund te ece vete, praktikish kudo, fale sensoreve lazer qe e drejtojne ate. Makina eshte nje Volkswagen Passat 2.0 TDI e modifikuar, dhe eshte pagezuar me emrin LUX, leviz fale dy sensoreve lazer nje ne fillim dhe nje ne fund te ketij automjeti.

Informacionet qe vijne nga lazeri perpunohen nga nje kompjuter, qe me pas leviz ne menyren e duhur timonin.
Njerezit sa vijne e behen me dembele. Do te vije nje kohe qe nuk kemi per te levizur fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nje automobil qe nuk ka nevoj per vozitės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: