Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne planete tjera Bimėt nuk jane te gjelberta thot shlkenca..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne planete tjera Bimėt nuk jane te gjelberta thot shlkenca..   26/11/2007, 16:26

Ne planete tjera Bimėt nuk jane te gjelberta thot shlkenca nga NASA

Tanime nga Nasa eshte e mundur te parashikohet se cfare ngjyre kane bimet e planeteve te tjere, bime te cilat nuk kane ngjyre jeshile. Revista Astrobiology shkruan lajmin qe bazohet ne nje studim te Nases, ku tregohet se fotosinteza tokesore, nuk eshte e njejte me ate jashtetokesore.
Keshtu bimet e planeteve te tjera mund te kene ngjyra te ndryshme, edhe te zeze. Po mendoni se sa i frikshem do te ishte nje vend me bime te zeza....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ne planete tjera Bimėt nuk jane te gjelberta thot shlkenca..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: