Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 UFO - tre shenja per prezencen vitin e shkuar, zbuloen ne ke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: UFO - tre shenja per prezencen vitin e shkuar, zbuloen ne ke   26/11/2007, 16:25

Ufot mund te ekzistojne vertet, ne 2006 ka patur te pakten 3 shenja qe tregojne te pakten dukuri te cudishme natyrore qe lidhen me prezencen e jetes jashtetokesore ne planetin tone. Ne maj ka qene i pari, si dhe dy shenja ne shtator, te para nga Reparti i Forcave te armatosura ne Sicili.
Format e shfaqura ne qiell jane eklektike me ngjyre te verdhe te theksuar. Njeri prej lajmerimeve eshte bere madje nga nje pilot, shume afer me dukurine, gati 250 metra.
Kur do ta marrim vesh nje here e pergjithmone, ekzsitojne apo jo Ufot. Jo per gje po t'u bejme ndonje dhurate mireseardhjeje zyrtare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
UFO - tre shenja per prezencen vitin e shkuar, zbuloen ne ke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: