Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cokolata pėlqehet mėshum se sa njė Puthje.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cokolata pėlqehet mėshum se sa njė Puthje.   26/11/2007, 16:24

Kur shkrihet ne goje, cokollata eshte me sensuale dhe ja kalon disa here nje puthjeje pasionante. E tregon kete nje studim anglez i publikuar kete jave.

“Cokollata eshte disa fish me e mire se sa nje puthje. Ajo provokon nje kenaqesi me te madhe dhe me te shtrire ne kohe, i jep kenaqesi edhe trurit. Ne krahasim me nje puthje, cokollata te shijon 4 here me shume” – ka shpjeguar David Lewis nje prej shkencetareve qe u mor me studimin.

Kur ha nje cokollate rrahjet e zemres shkojne ne 140 per minute. Menyra me e mire per te shijuar ne maksimum nje cokollate eshte ta lesh te te shkrije ne goje...

Por kujdes me cokollatat, mund te te shijojne aq shume sa edhe te te shendoshin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cokolata pėlqehet mėshum se sa njė Puthje.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: