Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Apple: Vėnon sistemin e ri operativ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Apple: Vėnon sistemin e ri operativ   26/11/2007, 16:23

Nje prej kompanive me trendy ne treg sa i perket kompjuterave vonon te nxjerre ne treg sistemin e saj te ri operativ. Gjithcka ka ndodhur sepse forcat jane perqendruar ne prodhimin e nje telefon-ipod-internet device fantastik qe quhet iPhone, dhe qe eshte parashikuar te dale ne treg ne qershor te ketij viti.

Ndermarrja e molles se kafshuar kishte parashikuar qe po ne qershor te nxirrte sistemin e rinovuar operativ Mac os X Tiger, duke e zevendesuar ate me Mac os X Leopard, i cili tani do te dale ne fund te veres.

Debuti i iPhone ne treg po pritet me shume endje nga klientet e shumte te Apple, te cilet kane ngelur ekstremisht te kenaqur nga prodhimet e saj, sidomos te ipod, nje prej mp3 playrave me te shitur te ketyre 3 viteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Apple: Vėnon sistemin e ri operativ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: