Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Muse ne qiellin e Shtate.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Muse ne qiellin e Shtate.   16/9/2010, 03:45

Tė ngazėllyer Muse, sepse ishin i vetmi rock band qė performuan nė Glastonbury-n e kėtij viti.
Te shtunen e 26 qershorit ata ishin ne skenen e festivalit britanik me famė botėrore, njė natė para legjendės Stevie Wonder. Ne fakt krahas tyre do te ishin U2, te cilet pas aksidentit te Bono Vox, ne rekuperim e siper, u terhoqen duke u zėvendėsuar nga Gorillaz.
“Pėrfunduam duke qenė i vetmi grup rock-u nė letra, dhe s’mund ta fshehim lumturine per kete. Eksperienca e ketij festivali eshte e pershkrueshme. Jane momente kur ndjehemi ne qender te botes eshte mahnitese” " ka thene lideri Bellamy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Muse ne qiellin e Shtate.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: