Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kthejeni dhimbjen tek forca.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kthejeni dhimbjen tek forca.   16/9/2010, 03:44

50 Cent u ka sugjeruar fansave tė stėrviten shumė nė pėrpjekje pėr tė qėndruar larg telasheve. Ai ka qene javen e shkuar nė vendlindjen e tij nė New York, pėr ta pėrcjellė kėtė mesazh rruge me rruge.
Dėshira e tij ka qene inkurajimi i adoleshenteve qe te mos rrine gjithe diten perpara TV ose kompjuterit, por te shkojne ne aktivitete sportive dhe te sterviten, kjo i ben ata me te mire. Dhe duke pare qe stervitja e ka bere 50-in nje njeri te me mire,mund edhe te funksionoje.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kthejeni dhimbjen tek forca.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: