Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kleopatra Jolie.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kleopatra Jolie.    16/9/2010, 03:41

Angelina Jolie-se i eshte propozuar roli i Kleopatrės nė filmin e ardhshėm mbi jetėn e saj.
Regjisori Scott Rudin ka kėrkuar tė drejtat filmike pėr biografinė e ardhshme “Queen of the Nile, Cleopatra: A Life” dhe, siē shkruan USA Today, ai dėshiron te rekrutoje Jolien pėr tė portretizuar sundimtaren legjendare egjiptiane.
Gazeta shkruan se nga zyra e regjisorit kanė thėnė se projekti ‘po zhvillohet me ne mendje aktoren ne fjale”. Ndėrsa edhe autori i biografisė, Stacy Schiff, ka thėnė se aktorja ėshtė ideale pėr kėtė rol “Fizikisht, ajo ėshtė portretizimi i pėrkyer”, ka thėnė autori pėr aktoren

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kleopatra Jolie.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: