Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moschino dizajnon forma tė reja tė syzave pėr diell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moschino dizajnon forma tė reja tė syzave pėr diell   26/11/2007, 16:21

Vera eshte pas qoshes, dhe syzet jane nje prej aksesoreve te domosdoshem per nje vere qe parashikohet te jete ekstremisht e nxehte. Por jo vetem kaq, ne qofte se doni te dukeni seksi dhe trendy njekohesisht nje pale syze e krijojne magjine.

Dhe marka e njohur e syzeve moschino po ben gati te hedhe ne treg 50 modele te reja, me kombinime te te zezes dhe te kuqes se ndezur... Gershtetuar me nuanca te tjera ngjyrash.

Ndermarja ka punuar prej kohesh per keto syze, te cilat do te kene ne to edhe simbole paqeje, dhe mendohet te jene, bashke me kostumet e banjos dhe cantat, aksesoret e duhur per nje vere plot diell.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moschino dizajnon forma tė reja tė syzave pėr diell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: