Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ferdinand Laholli.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ferdinand Laholli.   13/9/2010, 15:28

eshte viti.


Shqyerje sysh
qe nuk shohin asgjekund
Perplasje buzesh
qe s'thone asgje
Eshte viti , kur Krishti
u ringjall me ne fund
nderkohe qe njeriu
po vdes edhe me.


bashkudhetar.


Njohja e te tjereve nis nga njohja e vetes
tha i urti dhe vdiq nga fjala e thene.

Desha t'i njihja te gjithe rreth meje
u nisa vrullshem ne rrugen drejt vetes.

Gjykuan se me duhej edhe nje shok per udhe
e me dhane....
pamundesine per dore.
loja e jetes.

U sosen edhe ato qe s'kane qene kurre
pastaj mbeti hici.

Merreni- thane
eshte falas
dhurate.

Dhe u sulen te mencurit e cmendur
dhe u sulen te cmendurit e mencur.


me mire me hic
se pa asgje.Ne mes te dites.

ndeza nje qiri
per te pare veten
t'i flisja
e ajo te me besonte
qe jam une.


(do te nis edhe te tjera...-macia blu)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ferdinand Laholli.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: