Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shkencėtar, njė kohėsisht edhe njeri mė i pasur nė Botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shkencėtar, njė kohėsisht edhe njeri mė i pasur nė Botė   26/11/2007, 16:19

Sunday Times ka publikuar listen e njerzve me te pasur britanike 'Rich List 2007'. Ne kete liste bie ne sy mungesa ne vendet e para e Sir Paul McCartney, i cili ka qene prej vitesh nder me te pasurit. Arsyeja duket te jete divorci nga Heather Mills, qe edhe pse nuk ka nje shifer zyrtare 'demesh' i ka marre goxha miliona nga llogaria bankare kengetarit. Sipas thashethemeve Sir Paul duhet ti thote lamtumire nje te dhjetes se pasurise se tij. Tani ish-Beatles e gjen veten ne vendin e 75.
Gjithashtu ka bere mungesa ne top 10 edhe bosi i 'Virgin' Richard Branson. Pasuria e tij eshte vetem prej 4 miliarde euro, (po po, nuk eshte gabim, kaq e ka pasurine ky) keshtu renditet ne vendin e 11.
Edhe kete vit ne vendin e pare eshte i madhi biznesit te celikut Lakshmi Mittal, Britaniku i lindur ne indi, i cili ka nje pasuri prej 28 milarde euro.
Duke gjykuar nga shifrat Robbie Williams eshte nje 'pabuks' ka vetem 139 milione euro, duke i renditur ne vendin e 755.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shkencėtar, njė kohėsisht edhe njeri mė i pasur nė Botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: