Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keys mendon vetem per memesine.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Keys mendon vetem per memesine.   5/8/2010, 15:59

Nė pritje te femijes se saj te parė, Alicia Keys, ėshtė duke menduar edhe adoptimin e njė fėmije ne Afrikė, ku qe ne koncertin hapes te Kupes se Botes. Ajo eshte shume e lidhur me kete kontinent, ne te cilin shkon shpesh edhe e vetme. Kėngėtarja ėshtė shtatzene me Swizz Beatz, dhe nje vella ose nje moter i duket ideja me e bukur. - “Adoptimi i nje fėmije ka qene gjithmone ne planet e mia. Do te pres momentin e duhur per ta bere” ka thene ylli i ‘Fallin’ ne nje interviste per Daily Mirror.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Keys mendon vetem per memesine.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: