Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 barcoleta per bjondina

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:32

pse bjondina kur te bej tush ecė sepse lahet me wash and go hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:33

pse bjondina e vendos oren ne kembe per te ecur me kohen hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:34

pse bjondina e vendos oren ne bark sepse koha sheron plaget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:34

pse bjondina nuk i ben detyrat e shtepise sepse jeton en banese haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   11/6/2010, 18:37

pse bjondina vish fustan me lule ? sepse kur te leshoj gazra te mos vije era hhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 04:34

Saranda mduket se si dashke bjondinat hahahah

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 19:53

Admin shkruajti:
Saranda mduket se si dashke bjondinat hahahah
po snuk i dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 21
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   13/6/2010, 19:54

po si duket nuk i dua
ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   14/6/2010, 19:34

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
leta
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 4
Age : 20
Location : kaqanik
Registration date : 18/07/2010

MesazhTitulli: biondina ne internet   20/7/2010, 12:32

pse biondina kur hyn ne internet e merr djathin me vete
mos me i ik mausi (mini)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   20/7/2010, 15:43

hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: barcoleta per bjondina   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barcoleta per bjondina
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: