Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė   18/5/2010, 15:17

Grupi kuvendor socialist ka vendosur sot pas njė mbledhjeje se nuk do tė tėrhiqet nga greva e urisė e nisur prej 18 ditėsh.

Nė mėnyrė unanime deputetėt e pranishėm nė mbledhje kanė vendosur vazhdimin e grevės dhe protestave. Mėsohet se tė gjithė janė shprehur tė gatshėm pėr tė hyrė nė grevė urie deri nė plotėsimin e kėrkesave tė tyre.

Deputetėt janė tė mendimit se nuk ka arsye pėr kthim prapa nga rruga e nisur, ndėrsa do tė vazhdojnė protestat e pėrditshme.

Aktualisht janė 55 grevistė qė janė dėrguar nė spital, ndėrsa njė ditė mė parė, kryetari Edi Rama theksoi se janė mbi njė mijė vullnetarė tė gatshėm tė jenė pjesė e kėsaj protesteMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Grupi i PS-sė: Greva do tė vazhdojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: