Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital   18/5/2010, 15:13

Spitali rajonal i Gjirokastres ka rezerva te pamjaftueshme te gjakut. Ky spital ėshtė qendra mė e madhe shėndetėsore nė jug tė vendit, ai pret pacientė nga i gjithė jugu ndėrsa vetėm gjatė kėtij viti numri i tė aksidentuarve nė rrugėn nacionale qė janė paraqitur pėr ndihmė pranė kėtij spitali ka qenė mjaft i lartė.


E ndėrsa ndėrgjegjėsimi pėr situatėn duket se ėshtė minimal, fushatat e herėpashershme tė dhurimit nuk mund tė krijojnė rezervėn e mjaftueshme pėr njė institucion shėndeti qė pret cdo muaj gati 600 pacientė.

Sipas specialistėve dhuruesit me pagesė janė gjithnjė e mė tė paktė nė numėr dhe cilesia e gjakut e grumbulluar nga kjo kategori pėrsonash nuk ėshtė e lartė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjirokastėr, mungesė e gjakut nė spital
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: