Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tajlandė, protestuesit pranojnė dialogun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tajlandė, protestuesit pranojnė dialogun   18/5/2010, 15:12

Njė nga liderėt e “kėmishėve tė kuqe”, Nattawut Saikua do tė marrė pjesė nė bisedimet me qeverinė.


Nė njė konferencė pėr shtyp ai ka deklaruar se vendimi ėshtė marrė pėr shmangien e viktimave tė tjera.

Tė paktėn 38 persona kanė vdekur nė ditėt e fundit nė Bangkok, nė luftimet mes manifestuesve anti-qeveritarė dhe trupave ushtarake.

Ditėn e djeshme manifestuesit vazhduan tė qėndronin nė kampin e tyre nė qendėr tė Bangkokut, duke sfiduar ultimatumin e qeverisė pėr largim.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tajlandė, protestuesit pranojnė dialogun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: