Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja   18/5/2010, 15:08

Menjėherė pas publikimit tė skandalit tė bashkėshortit, zv/ministrja e Turizmit grek Anxhela Gureku dha dorėheqjen.

Bashkėshorti i saj, kėngėtari i njohur nė vend, Tolis Voskopulos ėshtė denoncuar publikisht pėr evazion fiskal nė shumėn 5.5 milion euro.

Kryeministri Papandreu ka pranuar nė mbrėmjen e sė hėnės dorėheqjen e kėrkuar prej zv/ministres Anxhela Gureku.

Skandali mori pėrmasa mė tė mėdha pas publikimit tė lajmit sipas tė cilit kėngėtari kishte refuzuar pagesėn e taksave pėr 15 vitet e fundit edhe pse prej zyrės sė tatimeve i ėshtė ofruar shlyerja me kėste e borxhit dhe njė sėrė lehtėsish tė tjera.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Skandali qeverisė, jep dorėheqjen zv.ministrja
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: