Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vitet me te bukura te GaGa-s

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Vitet me te bukura te GaGa-s   1/4/2010, 15:51

ady GaGa ka falėnderuar fansat pėr mesazhet dhe fjalėt e bukura pėr ditėlindjen e saj tė 24-tė, tė cilėn e festoi te dielen e 28 marsit.
“Jam 24 vjet sot, keshtu qe le tė ngremė dolli edhe pėr 30 vite tė tjera tė bėrjes muzikė dhe video pėr pėrbindėshat e mi te vegjėl (keshtu u therret ajo dashamiresve te saj: little monsters … Faleminderit shumė pėr mesazhet e bukura pėr ditėlindjen e per dhuratat. Dhurata mė e mirė qė kam pranuar kėtė vit jeni ju. Ju dua”, ka shkruar GaGa nė faqen e saj nė Twitter.
Shume urime GAGA!


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vitet me te bukura te GaGa-s
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: