Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent skilipec.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 50 Cent skilipec.   1/4/2010, 15:47

50 Cent eshte fotografuar 15 kg me i dobet. Nuk ka lidhje me mireqenien se sa me rolin e tij te trete te rendesishem ne filmin “Things Fall Apart”.
Renia ne peshe do te vazhdoje, ai duhet te humbe 30 kg nga pesha qe e kemi pare ne foto e video per te luajtur rolin e nje futbollisti amerikan i semure me kancer.
Xhirimet e “Things Fall Apart” do tė nisin ne Maj, keshtu qe koha, sic thote edhe menaxheri i ‘Qindarkes’, eshte e mjaftueshme. Angazhimet e tij kinematografike do ta lene 50 Cent per disa kohe larg skenave, sidoqofte ai nuk ka ndermend te vare mikrofonin ne gozhde.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent skilipec.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: