Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kengetarja endacake

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kengetarja endacake   1/4/2010, 15:44

Shakira nuk mund te rrije dot ne nje vend. Puna qe ben e detyron ate te levize shpesh dhe kudo, dhe tani ajo e ka te pamundur te qendroje gjate ne nje vend edhe kur nuk ka pune.
Prej kohesh e fejuar me te pasurin Antonio de la Rua, edhe kur nuk ka angazhimet e profesionit ajo eshte gjitmone ne levizje per te ndihmuar njerezit, per te vizituar vendet e varfra… duke te dhene idene e nje endacakeje.
Madje per kete ka shkruar edhe nje kenge, qe ben pjese ne albumin e saj te ri ‘SheWolf’. ‘Gipsy’ (kuptohet cfare do te thote) tregon pikerisht per jeten e saj qe kur u largua nga familja.
“Unė udhėtoj vazhdimisht, gjė qė ėshtė e bukur, sepse shoh kultura dhe tradita tė ndryshme. Jam tamam si nje cigane, endacake” ka thėnė ujkonja.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kengetarja endacake
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: