Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 THE box-office

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: THE box-office   1/4/2010, 15:19

Johnny Depp kohet e fundit eshte bere aktori me i paguar per cekun e majme qe ka marre per te ri-vene kapelen e Jack Sparrow tek filmi i katert i Pirateve te Karaibeve. Por revanshi i tij nuk mbaron ketu… Bashkepunimi i tij me i ri me gati te perhershmin Tim Burton “Alice in Wonderland” e sjell ate ne maje te fimave me te pare te fundjaves qe lame pas.
‘Liza’ e Burton ka kaluar 200 milionėt edhe pse ka vetem 3 dite ne kinema. Sukses te madhe ka patur edhe versioni i tij 3-D, duke qene i dyti pas AVATAR qe ta beje kinemane e ketij lloji nje gje qe thjesht DUHET ta besh.
Deri me tani ai ka thyer rekordin e epikut te Mel Gibson “The Passion of the Christ” (2004).
Klasifikimi i filmave me te pare vazhdon me dramen e Richard Gere dhe Ethan Hawke “Brooklyn's Finest”, me 13.5 milionė dollarė, ndersa filmi i ri i Martin Scorcese me protagonist Leonardo Di Caprio “Shutter Island”, eshte i treti me 13.3 milionė.
“Cop Out” dhe “Avatar” mbyllin 5 me te miret.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
THE box-office
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: