Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rritet konsumimi i muzikės me anė tė celulareve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rritet konsumimi i muzikės me anė tė celulareve   26/11/2007, 16:17

Konsumi i muzikės nė telefonat celulare ėshtė gjithmonė e nė rritje. Janė meshkujt ata qė shkarkojnė dhe dėgjojnė mė shumė muzikė nė telefonat celulare. Pėr shembull, nė Itali krahasuar me femrat, nga 20 milionė pėrdorues mbi 70% janė meshkuj.
Vendi i parė pėr shkarkimin e kėngėve nė celular e mban Britania e Madhe e ndjekur nga Gjermania dhe Italia.
Telefonet Celulare vazhdojnė tė pėrdoren gjithmonė e mė shumė jo vetėm pėr tė kominukuar me njerėzit, por edhe pėr tė dėgjuar muzikė, naviguar nė internet, pėr tė parė TV, siē ndodh nė Shqipėri me DigitalbMobile etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rritet konsumimi i muzikės me anė tė celulareve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: