Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lady GaGa qan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lady GaGa qan   24/2/2010, 03:41

Lady GaGa ne dukje e forte dhe hermetike kur vjen puna per te shfaqur emocionet e saj ka shperthyer ne lot gjate nje séance fotografish nudo per kopertinen e revistes Q.
Stresi dhe presioni i ketyre koheve kane ndikuar ne psiken e bjondes me te perfolur te vitit te fundit.
- “Thjesht nuk jam mire per momentin” - ka thėnė GaGa, siē shkruan ‘The Mirror’. Mesa duket edhe ajo paska skrupuj dhe turp nga te tjeret, pavaresisht se nuk kane qene te rralla striptizat e saj ne skene e ne rruge.
Mendoni pak ne vend te fotografit fotot nudo i ka shkrepur i dashuri i saj Matthew Williams.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lady GaGa qan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: