Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.   24/2/2010, 03:35

Beyonce Rreshket! Prisni, jo ne ate kuptim, eshte ende e re. Ama eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil duke rrezikuar veten.
Fituesja e 6 cmimeve Grammy ka qene ne Florianopolis ne daten e rradhes te turneut te saj ‘I Am..’ dhe edhe pse i kishte provuar pafundesisht koreografite e saj, edhe pse dyshemeja ishte e njejta e cdo koncerti tjeter, edhe pse askush nuk kishte hedhur nje lekure bananeje aty, jo gjithmone te mbajne gjunjet dhe ajo ka rene. Me tendence drejt publiku i cili ka bere te veten: Ka mbushur duart ose e ka ndihmuar te cohet.
28 vjecarja ka vazhduar koncertin a thua nuk kishte ndodhur asgje dhe kjo i jep respekt.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: