Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shėn Valentin “nė banjė”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Shėn Valentin “nė banjė”   20/2/2010, 19:45

Nga data 12 deri nė 15 shkurt tė gjithė klientėt e “Mildred’s Temple Kitchen” nė Toronto do tė mund tė kryejnė marrėdhėnie seksuale nė tualetin e restorantit. Pas publikimit nė tė pėrditshmen “The Star” lajmi u pėrhap me shpejtėsi nė rrjet pėr faktin se mori edhe aprovimin e Departamentit pėr Shėndet dhe Siguri Ushqimore.

Rory Gallagher, menaxheri i restorantit po pėrgatit njė festė trasgresive dhe me shumė liri veprimi pėr San Valentinon. Ideja ėshtė pėlqyer edhe nga vetė pronarja e restorantit Donna Dooher e cila ka pohuar pėr gazetėn se “nė lokal kanė ndodhur gjithmonė gjėra tė vogla me sfond seksual. Kėtė herė ne po bėjmė njė hap mė shumė”.

Personelli shumė diskret do tė garantojė privatėsinė e cifteve qė do tė pėrfitojnė nga oferta, pėrveēse do tė rivendosin tė gjitha kushtet higjenike nė momentin qė raporti seksual do tė jetė konsumuar
Autoritetet sanitare vendosėn se nuk ka dhunim tė asnjė norme komunale me kusht qė marrėdhėniet seksuale tė mos ndodhin nė kuzhinė dhe qė tualetet tė jenė gjithmonė tė pastra.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shėn Valentin “nė banjė”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: