Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Godet peshkaqenin, 14 vjeēarja shpėton nga vdekja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Godet peshkaqenin, 14 vjeēarja shpėton nga vdekja   20/2/2010, 19:43

Me tavolinėn e saj tė sėrfit njė adoleshente nga Australia ka zhdėpur nė dru njė peshkaqen 1.5 metra. 14 vjecarja Lydia Ward po bėnte serf me vėllain e saj nė afėrsi tė Invercargill nė New Zealand kur ndodhi sulmi. Kishte prekur me kėmbė peshkaqenin dhe kishte kuptuar me kė kishte tė bėnte vetėm nga shoku nė fytyrėn e vėllait.

Fatmirėsisht nuk ishin nė thellėsi e Lidia ndėrsa pa masėn e madhe gri nuk nguroi qė me njė lėvizje tė shpejtė ta qėllonte me tavolinėn e serfit. Peshkaqeni kishte sulmuar vajzėn duke e kafshuar nė ije, por dhe 14 vjecarja Lidia nuk i kishte ndalur sulmet e saj me tavolinėn e serfit derisa kishte arritur ta sprapste me sukses peshkaqenin e rrezikshėm.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Godet peshkaqenin, 14 vjeēarja shpėton nga vdekja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: