Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hipnoterapisti vė gabimisht veten nė gjumė pėr pesė orė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Hipnoterapisti vė gabimisht veten nė gjumė pėr pesė orė   20/2/2010, 19:42

Nje trajnues hipnotizimi ka vene aksidentalisht veten e tij ne hipnoze per pese ore, gjate trajnimit para nje pasqyre. 27-vjecari Helmut Kichmeier, eshte gjetur nga bashkeshortja e tij, Xhoana, thote Daily Telegraph.

Ai kishte mesuar te vinte veten e tij ne hipnoze per ta ndihmuar ate te gelltiste nje shpate gjate interpretimit ne skene. Kichmeier ishte mesuar nga mjeshtri i hipnoterapise, Dr. Ray Roberts, i cili e ndihmoi per te realizuar nje numer te ri per spektaklin "Circus of Horrors". Por gjate praktikimit te tij para pasqyres, ai e vuri veten ne gjume te thelle per pese ore, derisa u gjet nga bashkeshortja e tij.

Ai u zgjua vetem pasi Xhoana i telefonoi Dr. Roberts dhe e vendosi receptorin ne veshin e Kichmeier ne menyre qe doktori te fliste me te gjate hipnotizimit dhe per ta nxjerr nga kjo gjendje.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hipnoterapisti   21/2/2010, 22:45

hahahahahahahahahah e valla kjo ishte shume e fort qyy qfar trapi koka ky Hipnoterapisti hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hipnoterapisti vė gabimisht veten nė gjumė pėr pesė orė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: