Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė   20/2/2010, 19:37

Njė grua nė Teksas pret tė lindė dy fėmijė, por me njė distancė kohore prej dy javėsh e gjysėm nga njėri tjetri. Tė dyja fetuset po rriten vėrtet nė tė njėjtin bark, por nuk janė binjakė. Kjo pasi pak kohė pasi i ishte gėzuar shtatzanisė sė parė, Xhulia mėsoi se mbeti sėrish shtatzanė.

Gjatė kryerjes sė ekografisė mjekėt nė Arkanzas nė Shtetet e Bashkuara nuk u besonin syve kur panė se krahas Xhillian-it te Xhulia po rritej edhe njė fėmijė tjetėr. Ai ėshtė djalė dhe prindėrit kanė vendosur ta quajnė Hadson.

Pas analizave tė mėtejshme mjekėt arritėn nė pėrfundimin se fėmijėt ishin ngjizur nė kohė tė ndryshme. Edhe pse raste tė tilla kanė ndodhur edhe mė parė, fenomeni i bebeve ‘Grovenburg’ ėshtė njė dukuri mjaft e rrallė nė mjekėsi.

Xhillian dhe Hadson do tė lindin dhe nė vite tė ndryshme njėri nė fund tė 2009-ės dhe tjetri nė fillim tė 2010-ės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gruaja shtatzanė ngelet prapė shtatzanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: