Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   18/2/2010, 22:55

Ke tu mund te tregoni se qka do t'i thonit ne kete moment personit qe dashuroni.
Une do t'i thoja :
Je jeta ime I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   19/2/2010, 01:16

Vdes per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   20/2/2010, 19:29

Mos me tradhto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   29/7/2010, 16:27

Zemer shume te Dua.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Edoona
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 6
Age : 21
Location : Kosovo
Registration date : 09/04/2011

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   9/4/2011, 14:03

`Je perssoonii mme i ddashuur prrr mua
`Paaa tyy uunne nuuk kamm jete
`je dashuria e jetes time(L)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
myrvete
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 55
Location : albania
Registration date : 08/03/2012

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   8/3/2012, 18:50

ti Amo sei tutta la mia vita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do t'i thonit personit te zemres ne keto momente ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: