Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   17/2/2010, 06:25

Urimet e mia me té thella per gjithe Shqiptaret anembane botes...

I mbushi dy vjet Kosova,!....Té rroft sa te rrotullohet Globi ...

Lavdi te gjithe déshmoreve tané ! Respekt shum té thelle per ata qe kontribuan,shum e shum vite per ket pavaresi. Respekt popullit te Kosoves ...

Per nje Kosove bashkekohore GEZUARE !!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   17/2/2010, 18:10

Nene Kosoves dhe gjithe popullit shqiptar kudo qe ndodhet dhe feston sot,urimet me te perzemerta ne dyvjetorin e Pavaresise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
qobani
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : ne zemer te nje vajze
Job/hobbies : kokerrshpinolog
Registration date : 16/01/2010

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   18/2/2010, 13:14

urime urime dhe gjitha te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   18/2/2010, 20:00

Urime Diten e Pavarsise per te gjith Shqiptaret ku do qe ndodhen.

Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   19/2/2010, 01:18

Urimee Urimee per t'gjith shqiptart ne bote diten e pavarsise


Edituar pėr herė tė fundit nga TheBest nė 19/2/2010, 01:19, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Gabim ne text)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: