Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hello.I'm new here

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 27
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Hello.I'm new here   16/2/2010, 22:06

Pershendetje te gjitheve .
Une jam anetare e re ketu,siq e do zakoni duhet te prezentohemi,prandaj do te ju tregoj diqka rreth vetes ne pika te shkurtera .
Jam Kosovarja,19 vjeqare.Jetoj ne nje nga qytete me te bukura te Kosoves.Kam perfunduar shkollen e mesme,fatekeqsisht nuk arrita te regjistrohem ne fakultet,aktualisht punoj si sekretareshe ne nje agjensi turistike.
Kohen e lire e kaloj me familje,pa dyshim edhe me shoqerine.Me pelqen te lexoj,por edhe te shkruaj sidomos poezi.
Shpresoj qe do t'ia kalojme mire se bashku,dhe te kemi nje diskutim te mbare rreth temave te ndryshme.

Me shum respekt :
KOSOVARJA Very Happy
[i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   17/2/2010, 05:58

Mir se erdhe Kosovarja uroj te kalosh me se mirti me shoqerine tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   17/2/2010, 18:06

Mir se vjen ne mesin tone Kosovarja, deshiroj t'ja kalosh sa ma mir dhe sa me kendshem ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   18/2/2010, 20:04

Gjithashtu edhe ne te pershendesim, shpresojm qe do kaloni mire me ne se bashku ne kete forum madheshtor, Flm per prezantimin... Mirpresim Kontributin tuaj ne vazhdim

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   19/2/2010, 01:00

Mir se na erdhe Kosovarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   20/2/2010, 00:38

Pranoi dhe pershendetje e mija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   20/2/2010, 19:16

Kosovarja mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hello.I'm new here   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hello.I'm new here
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: