Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Flet Mike Tyson aka Ta haj veshin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Flet Mike Tyson aka Ta haj veshin   5/2/2010, 17:30

Legjenda e boksit, Mike Tyson, ka lene 2009 me nje eksperience te re: ate prej aktori ne nje prej komedive me te suksseshme te vitit ‘The Hangover’. Per te pjesmarrja ne kete film ka qene nje pike kthese, kthim ne rruge te mbare.

Pasi la boksin, me nje karriere plot me ulje ngritje, ish kampioni i peshave te renda kaloi nje periudhe te veshtire, i arrestuar disa here, dhe ne shumicen e rasteve i varur nga alkooli apo droga. Por ne sheshxhirim eshte kenaqur aq shume, saqe ka hedhur tej gjithe stresin qe e mundonte. Ne nje interviste per Dialy Variety, Tyson eshte shrehur:
“Besojeni apo jo ishte xhirimi i ketij filmi qe me beri te mendoja thelle dhe te kthehesha ne rruge te drejte, me kembe ne toke. Boll me!”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Flet Mike Tyson aka Ta haj veshin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: