Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britt Awards shpallen nominimet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britt Awards shpallen nominimet.   5/2/2010, 17:29

Lady Gaga, Lily Allen, Florence e Machine, Pixie Lott dhe JLS udhėheqin nė nominimet e kėtij viti pėr ēmimet britanike per muziken, Brit Awads.
Dominojne femrat kete vit ne ceremonine qe do te mbahet muajin e ardhshem ne Londer. Lilly Allen eshte ne loje per “Artisja mė e Mirė” dhe “Albumi mė i Mire”, si dhe “Kenga mė e Mirė”.
Lady GaGa nderkohe mund te fitoje cmimin e Debutueses me te mire, Artistja Solo me e mire dhe Albumi me i mire. Ketu flitet per albumin e saj ‘The Fame’ i cili ka dale dy vite rrjesht duke u shnderruar ne nje prej albumeve me te shitur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Britt Awards shpallen nominimet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: