Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pattinson vishet me mire se kushdo.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pattinson vishet me mire se kushdo.   5/2/2010, 17:17

Robert Pattinson (edhe pse gjysem njeri gjysem vampir) ėshtė votuar si mashkulli VIP qe eshte veshur me mire ne 2009 sipas revistes me te famshme te modes GQ.
Ylli i “Twilight” ka kryesuar listėn e edicionit britanik tė revistės, duke lene pas katershen e Take That (Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald dhe Jason Orange), dhe Alex Tunrner te grupit ‘Arctic Monkeys’.
Nderkaq kryeministri britanik Gordon Brown ėshtė zgjedhur si me keq i veshuri kete vit. Bashke me te ne liste jane edhe Russel Brand dhe Nicholas Sarkozy. Mesa duket keta jane antiteza e modes…

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pattinson vishet me mire se kushdo.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: