Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 kombesia Shqiptar apo Kosovar ?

Shko poshtė 

kombesia Shqiptar apo Kosovar
Shqiptar
50%
 50% [ 9 ]
Kosovar
50%
 50% [ 9 ]
Totali i votave : 18
 

AutoriMesazh
qobani
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : ne zemer te nje vajze
Job/hobbies : kokerrshpinolog
Registration date : 16/01/2010

MesazhTitulli: kombesia Shqiptar apo Kosovar ?   16/1/2010, 11:18

nese do te na imponohej me zgjedh kombesin shqiptar apo kosovar cilen do e merrni ?
e kam fjalen per antaret nga kosova se se di a ka antar edhe nga shqiprija .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
kombesia Shqiptar apo Kosovar ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek: