Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.   8/12/2009, 05:47

Gangesterrit te West Side nuk i intereson shume per kandidaturat. Ato nuk kane asnje vlere nese nuk merr nje cmim.
I rikthyer me “Gangsta Luv” ėshtė kandiduar ne ceremonine e Oskareve te Muzikes Grammy Awards, dhe kjo nuk eshte e para here, sikurse nuk eshte e para here qe nuk fiton nje cmim.

- “Kolegėt mė respektojnė, dhe me vjen keq qe industria nuk e ben kete. Jo se e bazoj karrierėn time nė fitimin e ēmimeve mirėpo kur te kane nominuar nja 30 here dhe nuk ke fituar asnjehere… kjo ska kuptim. C’duhet te bej per te fituar nje cmim?” ka thene Doggy i irrituar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: