Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Last Christams I had some cocain.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Last Christams I had some cocain.   8/12/2009, 05:45

George Michael ka pranuar se ka pėrdorur kokainė nė tė shkuarėn, edhe pse jo aq shpesh sa c’mund te pretendojne mediat e skandaleve.
Biseksuali i “Careless Whisper” ne nje interviste te dhene rishtaz ka folur hapur per te shkuaren e tij, dhe perdorimin e drogės, duke pohuar se e ka pėrdorur vetėm njė apo dy herė nė jetėn e tij.

- “Ne momente te caktuara te jetes sime kam bere gjera per te cilat me vone jame penduar. Mbase nuk kam dashur ti bej, por rrethanat, momentet. Kush eshte ai i cili me deshire merr kokaine rregullisht. Duhet te jesh i cmendur”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Last Christams I had some cocain.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: