Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mami Shakira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mami Shakira   8/12/2009, 05:40

Shakira ne nje interviste recente ka pohuar serish se eshte gati te beje femije me shokun e saj ne jete Antonio de la Rua. Koha kalon dhe ‘ora biologjike’ s’pret.
32-vjeēarja, prej katėr vitesh e fejuar me 36-vjeēarin De la Rua, thotė se ajo ėshtė e gatshme pėr tė krijuar nje familje dhe ka gjasa qe kjo tė ndodhė vitin e ardhshėm.

“Po vdes qe tė behem mama. Qė tė dy e dėshirojmė. Do tė doja dy ndėrsa Antonio dėshiron tre. Keshtu pas ketij turneu do te mendoj seriozisht.”

- “Nė fakt, ora ime biologjike nuk eshte ne favorin tim, pra eshte edhe nevoje fizike” ka thėnė kėngėtarja kolumbiane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mami Shakira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: