Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Roma dhe Lacio gjobiten me 40 mijė euro pėr trazirat nė derb

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Roma dhe Lacio gjobiten me 40 mijė euro pėr trazirat nė derb   8/12/2009, 05:32

Roma dhe Lacio gjobiten me 40 mijė euro secila pėr trazirat e tifozėve gjatė derbit tė luajtur mbrėmė nė kryeqytetin italian. Kjo u vendos sot nga komisioni disiplinor i Federatės sė Futbollit, qė ka sanksionuar me 25 mijė euro edhe Juventusin "pėr koret raciste nė shkallėt e stadiumit", nė sfidėn tjetėr ndaj Interit. Gjithashtu, disiplinori vendosi tė pezullojė me 1 ndeshje, trajnerin zikaltėr Hoze Murinjo pėr ofendim tė arbitrit gjatė takimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Roma dhe Lacio gjobiten me 40 mijė euro pėr trazirat nė derb
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: