Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve   8/12/2009, 05:31

Ministria e Punėve Publike, reagon lidhur me aksionin e sotėm tė Inspektoriatit Ndėrtimor Urbanistik Kombėtar, pėr prishjen e ndėrtesės 12-katėshe nė qendėr tė Tiranės. Sipas burimeve zyrtare, godina filloi tė shembet mbi bazėn e njė urdhri tė nxjerrė, ku theksohet se nė pėrputhje me ligjin 2502 pėr urbanistikėn ajo nuk ėshtė e ligjshme e ka zėnė dhe njė pjesė tė rrugės". Ndėrkaq, ndėrtesa rezulton se ėshtė pronė e shtetasit Ilir Mata, kunati i deputetit socialist Dashamir Peza. Ai ėshtė ndėr emrat e parė tė pėrmendur nga kryeministri Berisha, si pėrfitues i paligjshėm i sipėrfaqeve nė kryeqytet. Deputetėt socialistė, akuzuan Berishėn pėr ato qė i quajtėn “veprime banditeske”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: