Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Celulari i ndaluar nė shkollė / Rusi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Celulari i ndaluar nė shkollė / Rusi   26/11/2007, 16:05

Celulari i ndaluar nė shkollė  • Maturantėt rusė, tė angazhuar me testet pėr pranimet nė shkollat e larta, nuk duhet ta marrin celularin nė provim sepse mendohet qė ai favorizon ndihmėn nga dikush tjetėr. Shumė fakultete janė pajisur mė aparatura, qė ndalojnė funksionimin e rrjetit telefonik ose u tregojnė menjėherė pedagogėve praninė e kėtyre mjeteve elektronike. Sipas tė pėrditshmes ruse "Moskovski Komsomolets", ne shtetin e ftohtė, qarkullon njė xhiro e madhe biznesi, me shoqėri qė ofrojnė sisteme elektronike tė denja si njė spiun. Duket qė KGB-ja ka lėnė ende gjurme nė vendin e vodka-s!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Celulari i ndaluar nė shkollė / Rusi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: