Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"   8/12/2009, 05:30

FIFA zbardh emrat e 5 futbollistėve nė garė pėr titullin "Lojtari i Vitit". Nė listėn e shkurtėr figurojnė vetėm ata tė kampionatit spanjoll, madje do tė jetė luftė e hapur mes Barceonės dhe Realit tė Madridit. Talenti argjentinas Leo Mesi ėshtė favoriti kryesor. Pretendentė tė tjerė janė Ēavi, Injesta, Kristiano Ronaldo e Kaka’. Ēmimi i cili akordohet nga votat e kapitenėve dhe trajnerėve tė kombėtareve, jepet nė 21 dhjetor nė Zyrih.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: