Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe   8/12/2009, 05:28

Nė qendėr tė Tiranės, Policia Ndėrtimore ka nisur prishjen e fasadės tė njė ndėrtese 12-katėshe ende e papėrfunduar, pronė e shtetasit Ilir Mata, kunati i deputetit socialist Dashamir Peza. Ai ėshtė ndėr emrat e parė tė pėrmendur nga kryeministri Berisha, si pėrfitues i paligjshėm i sipėrfaqeve nė kryeqytet. Njė fadromė e Inspektoriatit nėn varėsinė e Ministrisė sė Punėve Publike, goditi njė pjesė tė mirė tė fasadės nė dy katet e para. Aksioni u mbėshtet nga uniformat blu. Jo zyrtarisht, thuhet se ndėrtimorėt vepruan pėr tė ndaluar ngritjen e njė tuneli, pėrmes tė cilit tė kalojnė banorėt e lagjes, pas “Hotel Tiranės”. Ndėrkaq, ende nuk ka njė njoftim zyrtar. Mėsohet se shembja e godinės do tė vijojė mėngjesin e nesėrm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: