Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA, humb 127 milionė dollarė, hedh nė gjyq dy kazino

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA, humb 127 milionė dollarė, hedh nė gjyq dy kazino   8/12/2009, 05:27

Njė 52-vjeēar nė SHBA ka hedhur nė gjyq dy kazino nė Las Vegas, pasi pėr njė vit ka humbur plot 127 milion dollarė, duke shkatėrruar vetė atė, por edhe pasurinė qė i kishte lėnė i jati. 2009-ta, ka rezultuar i zi pėr lojtarin e pafat, ndėrsa shėnoi edhe serinė negative mė tė gjatė nė historinė e lojtarėve tė kazinove, duke mos fituar asnjėherė nė harkun e njė viti tė tėrė. Ai i ka akuzuar kazinotė se i kanė ofruar pije me drogė, ndėrsa ai luante. Ndėrkohė kazinotė janė pėrgjigjur se 52-vjeēari ka pėr tė paguar edhe 14.7 milion dollarė tė tjerė, tė cilat i ka humbur. Ligjet e Nevadas janė shumė tė ashpra pėr borxhlinjtė dhe lojtari i pafat, nėse nuk fiton procesin ndaj kazinove, rrezikon deri nė 28 vjet burg pėr borxhet ndaj tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA, humb 127 milionė dollarė, hedh nė gjyq dy kazino
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: