Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Urime Festa e 28 Nėntorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Urime Festa e 28 Nėntorit   28/11/2009, 18:15

Perla Kombėtare gjithmone ka bėrė pėrpjekje qė popullin e vet ta dretojė nė driten e vertetė tė jetės.
Me gjith forcat e tyre, nė luftrat tė shumta dhe tė pėrgjakura arritėn paqen dhe lumturinė, pikėrisht nė datė njė Epokė pėrpara. U liruam nga prangat e Armikut dhe na bėrėn tė ndjehemi krenar qė jemi Shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Urime Festa e 28 Nėntorit   29/11/2009, 05:13

Urime Festa e 28 Nėntorit, Pėr tė gjith Shqiptarėt nė botė: Urime ditėn e pavarsis.

Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Festa e 28 Nėntorit   29/11/2009, 05:42

Urime Festen e madhe urimeeee per te gjith Shqiptaret... Rroft Ismail Qemali.. Rroft Shqiperia...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Festa e 28 Nėntorit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Festa e 28 Nėntorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: