Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 NexT me ju

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NexT
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 27
Location : n'A'H1N1
Registration date : 28/11/2009

MesazhTitulli: NexT me ju   28/11/2009, 17:03

Edhe une me ju me besen qedo kalojm mire bashk cherry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 29
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: NexT me ju   28/11/2009, 17:25

Next kete teme e ke qelur nje her "Nuk mundet te qelish dy tema te njeta"
Per kete arsyje kjo dp levize te "Temat e kaluara"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
NexT me ju
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: